MÖBLER / Bord / Nattygsbord 8963631
nr 896 3631
Nattygsbord
50-tal, Glasskiva, längd: 60, djup: 30, höjd: 63
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 maj 2014
kl 19:41:11
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr